Статистика |
![](/stat/1722066660)
Онлайн всього: 16 Гостей: 16 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2014 » Лютий » 12
8 лютого у Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Учениниця 10-го класу Солонська Наталя гідно представила Осипенківську ЗШ, рідний Бердянський район, ставши призером обласного етапу (ІІІ місце).
| |
|
|
Наша кнопка |
Вставте цей код на свій сайт
|
Наші гості |
![free counters](http://s03.flagcounter.com/count/WzB/bg_FFDF94/txt_0D0201/border_0A0101/columns_2/maxflags_248/viewers_0/labels_1/pageviews_0/flags_0/) |
|