Статистика |
![](/stat/1722051924)
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2013 » Листопад » 22
![](/2015/noveeee/risunok7.jpg)
22 листопада 2013 року в Осипенківській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся другий етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика - конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
| |
|
|
Наша кнопка |
Вставте цей код на свій сайт
|
Наші гості |
![free counters](http://s03.flagcounter.com/count/WzB/bg_FFDF94/txt_0D0201/border_0A0101/columns_2/maxflags_248/viewers_0/labels_1/pageviews_0/flags_0/) |
|