Статистика |
![](/stat/1722066624)
Онлайн всього: 13 Гостей: 13 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2012 » Вересень » 11
Зустріч із живою поезією...
7 вересня до нас у школу завітав поет-земляк Володимир Іванович Сіренко. Зустріч була спонтанною для всіх. Володимир Іванович їхав у справах до Бердянська, але скористався можливістю і завітав до рідної Новоспасівки, до школи. Слова привітання з початком навчального року, побажання уcпіхів були щирими та сповненими житейської мудрості.
| |
|
|
Наша кнопка |
Вставте цей код на свій сайт
|
Наші гості |
![free counters](http://s03.flagcounter.com/count/WzB/bg_FFDF94/txt_0D0201/border_0A0101/columns_2/maxflags_248/viewers_0/labels_1/pageviews_0/flags_0/) |
|